GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 10245310

nr 1024 5310

Porslin

2 delar, Kina, längd: 15-23

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 mars 2016
kl 20:45:05